Flash Player Yklemek Iin tiklayin
 • Yeni Üyelik
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

E.C.A Confeo Premix Yoğuşmalı- S 24 Kw

ECA

E.C.A Confeo Premix Yoğuşmalı- S 24 Kw
Buyuk Resim Büyük Resim

  KOD : premix
  URUN : E.C.A Confeo Premix Yoğuşmalı- S 24 Kw
   
 
Ozellikleri :

ECA Confeo Premix yoğuşmalı kombiler, yüzde 107.5’lere varan yüksek ısıl verimiyle, konvansiyonel tip kombilere göre yıllık ortalama yüzde 20 enerji tasarrufu sağlıyor. 24 ve 30 kw’lık iki farklı kapasitede üretilen ECA Confeo Premix, yakıt olarak doğalgaz, LPG ve propan ile kullanılabiliyor. Yuvarlak hatlı tasarımı ile zarif ve ergonomik görünümü yanınıda, 750 x 454 x 365 mm ölçüleri ile kullanım alanından da  tasarruf sağlıyor.

ECA Confeo Premix yoğuşmalı kombiler tüketicinin kullanım suyu alışkanlığını öğrenen akıllı kombiler olarak üretiliyor. Kullanıcının son 24 saat içindeki kullanım suyu taleplerini izleyen ve kaydeden ECA Confeo Premix, kaydettiği bilgilere göre diğer 24 saat içinde oluşabilecek kullanım suyu taleplerini tahmin ederek, sıcak kullanım suyunu plakalı eşanjör içinde hazır bekletiyor. Böylelikle daha kısa sürede sıcak kullanım suyu temin edilebiliyor.

Kullanıcı emniyetinin maksimum düzeyde sağlanabilmesi için,  ECA Confeo Premix yoğuşmalı kombilerde 17 farklı emniyet sistemi kullanılıyor.

ECA Confeo Premix kombi 3 yıllık garanti süresi,TSE, CE ve SEDBUK A kalite belgeleri ile tüketiciye üst düzey bir ürün sunuyor

 

...

BAYİLİKLERİMİZ

İGDAŞ
İGDAŞ
Eren Isı İgdaş Yetkili Firmasıdır.
Firma Yetki No : 10561
BAYMAK
BAYMAK
DEMİRDÖKÜM
DEMİRDÖKÜM
ARİSTON
ARİSTON
ECA
ECA
AİRFEL
AİRFEL