Flash Player Yklemek Iin tiklayin
 • Yeni Üyelik
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Sipariş Teslimat Şartları

Sipariş Teslimat Şartları
Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.
Siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.
Normal şartlarda, Firmamız' dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-mail'den sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde UPS ile ulaştırılır.
Cuma günleri sabah saat 10:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Sipariş teslimleri
İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.
Sabah saat 10:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Teslimat ve Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.
Yurtdışı teslimatları
Firmamız yurtdışı teslimat yapmamaktadır. Yurtdışı teslimatlar, gerekli yasal düzenlemelerin tamamlanması sonrası başlatılacaktır.
Kategorilere göre özel teslimat şartları
Firmamızın sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır.
Örneğin 'Çiçek' kategorisinden yapılan alışverişlerde, siparişin kime ne zaman, tam olarak hangi saatte ve hangi adrese gönderileceği ile ilgili bilgiler için 'Müşteri Hizmetleri Departmanı' devreye girer.
Gönderim kısıtlaması olan ürünler
Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, Firmamızın bazı kategorilerinde özel teslimat kısıtlamaları yapılmaktadır.
Örneğin, çiçek kategorisindeki bazı ürünler yalnızca İstanbul içinde satılabilirken, bir başka kategoride teslimat için on sekiz yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır. Bu gibi özel kısıtlamalar için Firmamız müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Firmamız' da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?
Firmamız, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.
Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkilileri'ne e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

...

BAYİLİKLERİMİZ

İGDAŞ
İGDAŞ
Eren Isı İgdaş Yetkili Firmasıdır.
Firma Yetki No : 10561
BAYMAK
BAYMAK
DEMİRDÖKÜM
DEMİRDÖKÜM
ARİSTON
ARİSTON
ECA
ECA
AİRFEL
AİRFEL